Giriş Yap   |   Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Eskiciden.com’da Reklam Vermenin Avantajları Nelerdir?

Reklam vermenin temel amacı geniş kitlelere ulaşarak firmaların sundukları hizmetleri ve ürünleri tanıtmak ve bu sayede marka farkındalığını arttırmaktır.

Eskiciden.com’da reklam vererek; sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın, firmanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

İlan Sayfası Üst Banner Reklam

İlan sayfası Üst banner reklam alanı; ziyaretçiler sitemizde bulunan herhangi bir ilan sayfasına girdiklerinde ilgili ilanın detaylarını incelerken karşılaşacakları ilk reklam alanıdır.

Üst banner reklam boyutu 300x250px, dosya tipi html5 ve/veya jpeg, dosya boyutu da en fazla 50KB olmalıdır.

İlan Sayfası Alt Banner Reklam

İlan sayfası Alt banner reklam alanı; ziyaretçiler sitemizde bulunan herhangi bir ilan sayfasına girdiklerinde ilgili ilanın detaylarını incelerken karşılaşacakları ikinci reklam alanıdır.

Alt banner reklam boyutu 300x250px, dosya tipi html5 ve/veya jpeg, dosya boyutu da en fazla 50KB olmalıdır.

Reklam Performans Takibi

Eskiciden.com ekibi olarak; müşterilerimizin, sitemizde yayınlayacakları reklamlar hakkında doğru performans değerlendirmesi yapabilmeleri için ilgili reklama ait hedef URL’yi sitemizden bağımsız olarak hizmet veren bitly.com‘a (URL kısaltma servisi) ücretsiz üye olarak oluşturmalarını öneriyoruz.

Reklam müşterimiz; ilgili reklama ait görseli ve bitly.com üzerinden oluşturulmuş olan hedef URL’yi bizimle paylaştıktan sonra ilgili reklam tarafımızca yayına alınır ve reklam müşterimiz, ilgili reklama ait performans değerlerini bitly.com üzerinden takip etmeye başlayabilir.