Giriş Yap   |   Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Eskiciden.com; BARS Danışmanlığın bir hizmeti olup; bireysel ve kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Eskiciden.com;  başkaca hiçbir firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

Bireysel ve kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş ve/veya gelmekte olan ve eskiciden.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, eskiciden.com ’un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz.

Eskiciden.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak bireysel ve kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, BARS Danışmanlığın, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Eskiciden.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak bireysel ve/veya kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran BARS Danışmanlık’dır.